intoarcere la pagina anterioara

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Mures

 

 

 

PUNCTE DE LUCRU ALE A.J.O.F.M. MURES :

 

Punctul de Lucru

Adresa

Telefon

e-mail

Persoana de contact

A.L. TIRGU-MURES

str. Iuliu Maniu, nr.2

0265_263760

sebastian.farcas@ms.anofm.ro

Sebastian Farcas

alexandru.dan@ms.anofm.ro Alexandru Dan

P.L. REGHIN

str. Republicii, nr. 14

 

0265_511948

sorin.boar@ms.anofm.ro

Sorin Boar

P.L. LUDUS

str. Republicii, nr. 43

 

0265_411934

 

sorin.buse@msl.anofm.ro

Sorin Buse

P.L. SIGHISOARA

str. Dumbravei, nr. 2

 

0265_771963

margareta.haciu@msl.anofm.ro

Margareta Haciu

P.L. TARNAVENI

str. Vasile Milea, nr. 2

 

0265_444686

maria.parau@msl.anofm.ro

Maria Parau

P.L. SOVATA

str.Trandafirilor, nr. 25

 

0265_577413

adrian.olteanu@msl.anofm.ro

Adrian Olteanu

intoarecere la prima pagina